Samen maken we de buurt – doe je mee?
Bij buurtcoöperatie de Eester geloven we in de kracht van samen. Elke dag bouwen we met bewoners aan een sociale, duurzame en veilige buurt. Alles wat we doen is met, voor en door bewoners.
Als stagiair ga je:
• verschil maken in het Oostelijk Havengebied
• veel verschillende mensen ontmoeten
• meedenken en ruimte krijgen voor eigen ideeën
De Eester is Huis van de Wijk binnen het Oostelijk Havengebied in Amsterdam. Op werkdagen zijn bewoners welkom in de huiskamer van de buurt voor een kop koffie of thee, een gesprek of hulpvraag. Ook kun je er meedoen aan activiteiten zoals stoelyoga, dansen, zingen in het Eesterkoor of je talenten ontdekken bij creatief actief.
Naast een team van negen medewerkers, werken we vooral samen met veel actieve bewoners die zich vrijwillig inzetten voor de buurt.
Afhankelijk van je beschikbaar aantal uren ga je:
• meedraaien met buurtwerker Kay die zorgt voor saamhorigheid in de wijk;
• een werkgroep ondersteunen bij één van de speerpunten uit de Toekomstagenda 2030;
• mee op huisbezoek om te kijken welke behoefte een bewoner heeft
• en aan de slag met ideeën die jij zelf hebt vanuit je studie, voor de Eester.
Wat breng jij mee als stagiair?
• enthousiasme voor het leggen van verbinding tussen bewoners;
• een gezonde nieuwsgierigheid naar het zorgen voor een sociale, veilige en duurzame buurt;
• minimaal 8 uur per week beschikbaar voor een periode van 6 maanden;
• bij voorkeur woonachtig in het Oostelijk Havengebied (of stadsdeel Oost).
Enthousiast en heb je vragen? Neem contact op met buurtwerker Kay de Vries (06 47906740) of stuur direct je CV met korte motivatie naar ellen@buurtcooperatieohg.nl (coördinator van buurtcoöperatie de Eester)