veiling 24 maart

Naast het verzamelen van materiaal, meubilair en apparatuur, gaan we ook geld inzamelen voor de verbouwing en de inrichting van de nieuwe Eester. En dat gaan we doen met een grote veiling!

Op zondagmiddag 24 maart van 15.00 -17.00 uur in hotel the Hoxton-Lloyd Amsterdam

We benaderen buurtgenoten: kunstenaars, artiesten, schrijvers en/of ondernemers met de vraag of ze iets willen doneren om te laten veilen. Dat kan een product zijn: een (gesigneerd) (kook)boek, foto, schilderij, beeld, gedicht, keramiek of een dienst: een adviesgesprek, massage, ontwerp, een illustratie, tekst in opdracht. Of iets naar eigen idee en inzicht.

Vanaf half februari komen alle veilingitems op een speciale website te staan. Hier kunnen buurtbewoners op bieden. En een deel van het aanbod gaan we in de veilingweek exposeren in de hal van hotel the Hoxton-Lloyd Amsterdam.

Op zondag 24 maart wordt het aanbod ‘live’ geveild. Na het sluiten van de veiling krijgt de hoogste bieder een mail met een betaalverzoek.

Wil jij ook iets laten veilen? Laat het ons weten via veiling@buurtcooperatieohg.nl

Zoeken op deze website