Laden Evenementen

café circulair | maak jouw nieuwe lente-garderobe volledig duurzaam

22 maart @ 16:00 - 18:00

Nieuw in de Eester is café circulair | een zondagmiddag vol inspiratie | ongeveer om de 6 weken

In café circulair duiken we elke editie in een verrassend circulair thema. Denk aan een boeiende lezing, een prikkelende film of een creatieve workshop – allemaal in een ontspannen sfeer met een drankje en een hapje.


zondag 22 maart kleding | 16.00 – 18.00 uur |in de Eester

Het thema van de eerste keer is kleding. Maak jouw nieuwe lente-garderobe volledig duurzaam. Door te ruilen, doorgeven en vermaken.

Doe meer met je kleding. Leer en ervaar in één middag hoe circulair (jouw) kleding kan zijn. Onder het genot van een hapje en drankje.

  • Doorgeven: leer van Tanja wat de ‘clothing loop’ is en meld je meteen aan voor een tas vol kledingverrassingen.
  • Ruilen: neem mee wat je niet meer draagt en een ander gunt. Ga naar huis met pareltjes die jou prachtig staan.
  • Vermaken: Ellen laat zien hoe je van een paar oude kledingstukken één uniek nieuw item maakt.

Kosten