De Eester zoekt buurtgenoten die het leuk vinden om verhalen uit de buurt online te delen met bewoners uit het Oostelijk Havengebied. Je helpt mee om foto’s en video’s te verzamelen en archiveren in de Eester beeldbank.
Samen met de communicatiemedewerker van de Eester ga je aan de slag. Je maakt video’s, foto’s en posts voor social media. Je interviewt bewoners, vrijwilligers, ondernemers en organisaties uit de buurt. Misschien maak je zelfs een podcast!
Het doel? Laten zien wat er allemaal gebeurt in het Oostelijk Havengebied. Om daarmee de buurt nog socialer, veiliger en duurzamer te maken en hoe buurtcoöperatie de Eester hierin een rol kan spelen.
We willen graag een klein team van jonge contentmakers vormen. Het team komt ongeveer één keer per maand bij elkaar:
Wat kun je doen?
- foto’s en video’s verzamelen en organiseren in de Eester beeldbank;
- korte video’s, interviews en quotes maken met bewoners en ondernemers;
- verslag doen van evenementen en activiteiten in de buurt;
- posts maken voor social media;
- content plaatsen op Instagram, Facebook en de buurtwebsite Wij1019;
- achterhalen wat bewoners vinden van de Eester activiteiten (bijvoorbeeld met korte vragen of mini-interviews).
Wat vragen we van jou?
- je bent creatief en je vindt social media leuk;
- je kunt overweg met digitale tools;
- je werkt graag zelfstandig en samen;
- je vindt het leuk om met mensen uit de buurt te praten;
- ben je handig met Canva, social media of video-editing? Dat is mooi meegenomen!
Wat krijg je ervoor terug?
- een leerzame ervaring dicht bij huis;
- je leert veel nieuwe mensen kennen in de buurt;
- ervaring met content maken (handig voor je portfolio);
- ruimte voor je eigen ideeën en creativiteit;
- waardering en attenties van de Eester.
Lijkt het je leuk om mee te doen? Dan kun je helpen om de verhalen uit jouw buurt zichtbaar te maken!
foto: bruce-mars-unsplash